Omegas EVO 13 OBD для OUTLANDER XL

Omegas EVO 13 OBD для OUTLANDER XL

Італійське ГБО Landi Renzo для Mitsubishi Outlander XL вибрано зовсім не випадково. 2,4-літровий двигун цього авто при повсякденній експлуатації витрачає до 15 л дорогого бензину на 100 км пробігу. А переобладнання на газ це єдине розумне рішення на сьогоднішній день. І за співвідношенням ціна/якість, комплект італійського ГБО є оптимальним для цього мотора.

LRMitsubishi2.jpg

Автогазова система Landi Renzo Omegas EVO 13 OBD, це сучасне ГБО, яке дозволяє зберегти експлуатаційні характеристики авто і значно знизити витрати на паливо. Функціонал електронного блоку керування досить широкий та має функцію автоадаптації OBD, а це дозволяє створити ідеальний тандем газобалонного обладнання та штатної паливної системи.

LRMitsubishi3.jpg

Під кормою Outlander XL змонтовано тороїдальний пропан-бутановий балон об’ємом 65 літрів, що навіть з урахуванням 80% заповнення гарантує значне збільшення запасу ходу. А за безпеку експлуатації автогазової системи, відповідає встановлений на балон мультиклапан стандарту AT02 R67-01, який має повний набір захисних механізмів.


Landirenzo Landirenzo Phone Arrow left Arrow right