Nissan Rogue з ГБО Landi Renzo EVO

Nissan Rogue з ГБО Landi Renzo EVO

Nissan Rogue один з найпопулярніших кросоверів сьогодення. Прекрасне авто для щоденної експлуатації, завдяки своєму 2,5-літровому двигуну забезпечує оптимальні динамічні характеристики, але при цьому заправки бензином відчутно б’ють по кишені. Зменшити ці витрати можна за рахунок встановлення газобалонного обладнання, найкращого італійського ГБО від Landi Renzo.

NissanLR2.jpg

Оптимальною системою для Nissan Rogue є ГБО Landi Renzo EVO. Адже ГБО Landi Renzo EVO це сучасна автогазова система з широким функціоналом що призначена для моторів з розподіленим впорскуванням палива.

NissanLR3.jpg

Це обладнання преміум рівня, що пропонується виробником як комплект готовий до монтажу, а під цим розуміється абсолютна сумісність всіх компонентів. Тому, завдяки характеристикам системи та професійному монтажу, Landi Renzo EVO дозволяє зберегти експлуатаційні характеристики авто і значно знизити витрати на паливо.

NissanLR4.jpg

В якості резервуару для пропан-бутану у підпіллі багажника змонтовано балон об’ємом 54 л., а за безпеку експлуатації автогазової системи відповідає встановлений на балон мультиклапан стандарту AT02 R67-01, що має повний набір захисних механізмів. При цьому корисний об’єм багажного відділення залишається майже незмінним, а запасне колесо завжди можна замінити на набір для швидкого ремонту шин чи докатку.


Landirenzo Landirenzo Phone Arrow left Arrow right