Nissan Juke: Landi Renzo EVO

Nissan Juke: Landi Renzo EVO

Nissan Juke дуже цікавий та неординарний автомобіль, який приносить своєму власнику задоволення від водіння та регулярні чеки за заправку бензином. Двигун об’ємом 1,6 л витрачає до 10 л/100 км, але затрати можна зменшити за рахунок значно дешевшого газового палива. Для цього достатньо встановити ГБО, але не просто ГБО а найкраще італійське ГБО від Landi Renzo.

NissanJuke2.jpg

Для Nissan Juke оптимальним рішенням буде автогазова система Landi Renzo EVO. Адже ГБО Landi Renzo EVO це сучасне ГБО, що дозволяє зберегти експлуатаційні характеристики авто і значно знизити витрати на паливо. Функціонал цієї системи настільки широкий, що дозволяє створити ідеальну автогазову систему на будь-якому з сучасних автомобілів у яких використовується розподілене впорскування палива.

NissanJuke3.jpg

В якості резервуару для пропан-бутану у підпіллі багажника змонтовано балон об’ємом 47 л., а за безпеку експлуатації автогазової системи відповідає встановлений на балон мультиклапан стандарту AT02 R67-01, що має повний набір захисних механізмів.

NissanJuke4.jpg


Landirenzo Landirenzo Phone Arrow left Arrow right